Majówka w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Tanew

Wiosna w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Tanew w Ulanowie, jak co roku, maluje się w pięknych barwach oraz zachwyca soczystością zieleni. Zapraszamy więc na długi weekend majowy 30.04-3.05.2016- sprawdź dlaczego warto właśnie naszą ofertę wybrać na ten wyjątkowy czas.

 

30.04.2016 Dancing w Restauracji Hotelu Galicja

Zapraszamy na wyśmienitą zabawę z DJ’em- taneczne rytmy, które porwą wszystkich na parkiet.

1.05.2015 Ośrodek Jazdy Konnej Tanew

Piknik rodzinny- przejażdżki na koniach i kucykach, oprowadzanki dla najmłodszych i nie tylko; ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci w niedalekiej odległości od stadniny, a także dmuchana zjeżdżalnia sprawią, że żadne dziecko nie będzie się nudzić.

W programie m. in. pokaz jazdy konnej w wykonaniu sekcji OJK Tanew w Ulanowie pn. „Dama w siodle”, mini zawody w strzelaniu z łuku oraz z wiatrówki.

Catering podczas pikniku zapewnia Hotel Galicja.

2.05.2016 Dancing w Restauracji Hotelu Galicja

Zabawa z DJ’em w rytm najnowszych przebojów.

3.05.2016 Atrakcje zapewnione przez animatorów

Dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci.

Wieczorny dancing „pod chmurką”(w razie niepogody zapraszamy na parkiet Restauracji Galicja).

 

Ponadto przez całą Majówkę zapraszamy do degustacji wyśmienitych dań naszej Restauracji. Dla naszych klientów oraz odwiedzających oddajemy do dyspozycji plac zabaw dla najmłodszych, umożliwiamy wypożyczenie rowerów, kajaków i in. sprzętu sportowego(opłaty według cennika), a także korzystanie z boisk do tenisa ziemnego, siatkówki plażowej czy koszykówki.

majowka2014

powrót