Noclegi

Oferta noclegowa Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Tanew”

jest bardzo urozmaicona, tak by zaspokoić bardzo różne wymagania. Dysponujemy miejscami hotelowymi o bardzo wysokim standardzie dla osób indywidualnych lub rodzin, ale także miejscami w domkach letniskowych, dla tych którzy cenią sobie wypoczynek wśród drzew i wszechobecnej zieleni.

Hotel „Galicja” oraz Ośrodek „Tanew” należące do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Tanew” są obiektami nowoczesnymi, kameralnymi, przeznaczonymi dla osób ceniących sobie wygodę i spokój.

Wszyscy ci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty ulanowskiego Ośrodka docenią hotele i domki letniskowe położone nad rzeką Tanwią, z dala od głównych ciągów komunikacyjnych, wśród lasów Puszczy Sandomierskiej gwarantujące ciszę, spokój i dyskrecję. Ośrodek zapewnia różne formy aktywnego wypoczynku, co stwarza dodatkowe atrakcje dla gości hotelowych.

7

Oferta hotelowa Ośrodka jest zróżnicowana, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających. To dla nich mamy w  ofercie pokoje klasy apartament. Są to pomieszczenia dwupokojowe, składające się z sypialni i pokoju dziennego. Apartament pozwala zachować atmosferę ekskluzywnych wakacji, a jednocześnie w razie potrzeby, daje możliwość zorganizowania gabinetu do pracy, w wyjątkowo komfortowych warunkach. Będziecie tu mieć Państwo do dyspozycji mini bar, radio z budzikiem, TV. W łazience dostępny jest prysznic lub wanna z hydromasażem oraz suszarka do włosów.