O Ośrodku

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Tanew

onas

Zapraszamy Państwa do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Tanew” w Ulanowie, położonego w cichej i malowniczej okolicy na północy Podkarpacia. Miasteczko Ulanów znajduję się w Kotlinie Sandomierskiej na Równinie Biłgorajskiej w miejscu, gdzie rzeka Tanew łączy się z Sanem. Znajduje się tu kompleks lasów w których można spacerować, biegać, zbierać grzyby, a zimą urządzać kuligi. Powietrze nasycone jest jodem, który dobroczynnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Dzięki wyjątkowym walorom klimatu zapraszamy niezależnie od pory roku i pogody tych Państwa, którzy pragną aby ich urlop wiązał się z prawdziwym relaksem, połączonym z zaplanowaną aktywnością fizyczną.

Hotel „Galicja”  i  Ośrodek „Tanew” to dwa nowoczesne, sąsiadujące ze sobą obiekty należące do naszego Ośrodka Wypoczynkowego. Poprzez położenie Ośrodka, wśród lasów, z dala od głównych ciągów komunikacyjnych, możemy zaoferować Państwu prawdziwy relaks, w otoczeniu nieskalanej przyrody i wszechobecnej zieleni okolicznych lasów.

Dlaczego nasz Ośrodek?

Atrakcyjne położenie Ośrodka stwarza szereg możliwości na aktywne spędzenie wolnego czasu. Polecamy korty tenisowe, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, stoły do tenisa stołowego, stół do gry w piłkarzyki, bilard oraz saunę. Dzień można urozmaicić także spacerem po okolicznych lasach z kijkami do Nordic Walking. Latem zapraszamy do korzystania ze spływów kajakami i galarami. Lokalizacja Ośrodka sprzyja również organizacji różnego rodzaju firmowych zabaw integracyjnych, dla grup zorganizowanych typu quady, paintball.

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą oderwać się całkowicie od dobrodziejstw naszej cywilizacji mamy ofertę organizacji imprez o różnym charakterze i dla różnych grup uczestników. Posiadamy kilka sal konferencyjnych, w których można profesjonalnie przeprowadzić szkolenie lub imprezę firmową i połączyć pracę z urozmaiconym wypoczynkiem.

Oprócz oferty „dla ducha”, związanej z atrakcjami mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku, proponujemy bardzo bogatą ofertę „dla ciała”, czyli restaurację w Ośrodku, która zapewni każdemu niepowtarzalnych doznań smakowych. A niezapomniane chwile w biesiadnej atmosferze zapewniamy w naszym kąciku grillowym. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw oraz „kącik zabaw” w sali restauracyjnej hotelu Galicja.

40475_Ulanow._733_

Dlaczego Ulanów?

Miasto Ulanów położone jest w malowniczej okolicy w widłach dwóch rzek – Sanu i Tanwi. Od południowo – wschodniej strony graniczy z kompleksem lasów zwanych Uleszczyzną. O Ulanowie mówi się często, że jest małym Gdańskiem, ze względu na tradycje flisackie oraz wyjątkowo duże nasycenie powietrza jodem.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Puszcza Solska, Park Krajobrazowy „Lasy Janowskie”, wzniesienia Roztocza i tamtejszy Park Narodowy. Z nadtanewskiego miasteczka można wybierać się na wycieczki do Sandomierza, Zamościa, czy też Łańcuta, Jarosławia i Przemyśla.

Ośrodek Jazdy Konnej Tanew

Oprócz standardowych dobrodziejstw hoteli prawdziwą perełką naszego Ośrodka jest należący do kompleksu Ośrodek Jazdy Konnej Tanew. Miejsce zrodzone z pasji i miłości do zwierząt stanowi dodatkową atrakcję oraz formę alternatywnego wypoczynku.
Oferujemy Państwu możliwość przejażdżki, kuligu lub po prostu obcowania ze wspaniałymi i niezwykłymi zwierzętami, jakimi są konie. Znane coraz bardziej ze względu na swoje terapeutyczne oraz lecznicze właściwości pomogą Państwu zrelaksować się oraz oderwać od codzienności. Na Państwa specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania pokazu jeździeckiego.

Więcej informacji o ofercie Ośrodka Jazdy Konnej tutaj.

Więcej informacji dotyczących jodu w Gminie Ulanów Ekspertyza Klimatyczna dot. stężeń jodu w powietrzu na terenie Gminy i Miasta Ulanów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ceniących sobie wygodę i przyjazną atmosferę na wypoczynek
do Ośrodka Szkoleniowo –Wypoczynkowego Tanew.