Wesela

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu. Coraz częściej rolę domu weselnego spełniają lokale, które zachowując niepowtarzalną atmosferę tak ważnej imprezy rodzinnej, gwarantują profesjonalne przygotowanie przyjęcia weselnego. Taką właśnie ofertę ma dla Państwa nasz Ośrodek, który  dbając o najmniejsze szczegóły organizacyjne, pozbawia Was kłopotów związanych z przygotowywaniem wesela, pozostawiając jedynie czas na zabawę i spotkanie w gronie rodzinnym.

Eleganckie i przestronne wnętrza sal bankietowych w naszych hotelach oraz wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój zapewnią odpowiednią oprawę Państwa przyjęcia weselnego. Oferujemy Państwu do wyboru kilka klimatyzowanych sal mieszczących się w dwóch naszych hotelach.Nasz profesjonalny personel pomoże Państwu przy opracowaniu szczegółowego scenariusza przyjęcia, wyborze menu, zespołu muzycznego i dekoracji kwiatowych. Położenie naszych obiektów nad rzeką Tanew i przepiękna zieleń wokół Ośrodka stanowią doskonałą scenerię do fotografii ślubnej.

Na wszystkich nowożeńców czeka luksusowy apartament gratis!

Nietypową oprawę ślubu i wesela zagwarantuje przejażdżka bryczką zaprzężoną w konia. Istnieje również możliwość wynajmu klasycznego Buicka z 1963 roku lub ikony amerykańskiej motoryzacji Lincolna Continentala.