Wypoczynek

wyp

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Tanew oferuje różne  atrakcyjne formy aktywnego spędzania wolnego czasu bez względu na porę roku.

Bliskość rzeki Tanew i lasów Puszczy Sandomierskiej sprzyjają wszelkiej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Lato to przede wszystkim wypoczynek nad wodą, a rzeka Tanew gwarantuje bezpieczną zabawę w wodzie także dla najmłodszych. Nieco starszym oferujemy spływy kajakowe oraz tradycyjny spływ rzeczny flisackimi galarami. Ponieważ Ulanów i okolice uchodzą za centrum polskiego flisactwa przy okazji spływu poznać można jego historię. Dla dzieci mamy ściankę wspinaczkową, strzelnicę oraz place zabaw. Bogata oferta aktywnego wypoczynku dla każdego to: siatkówka plażowa, tenis ziemny i siłownia. Na terenie Ośrodka „Tanew” znajdują się również: boisko do koszykówki, stoły do gry w tenisa stołowego, stół bilardowy, wypożyczalnia rowerów i sauna. Grupy zorganizowane w ofercie znajdą paintball i przejażdżkę quadami. Jesień w Ulanowie, to oprócz spacerów, czy biegania po lesie, czas grzybobrania, a lasy ulanowskie słyną z obfitości borowików, kozaków, czy maślaków.  Zimą zapraszamy na kuligi konne połączone z biesiadą przy ognisku.

 

Ogródek grillowy

łohgien

Nasz ogródek grillowy jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przy blasku ogniska i zapachu grillowanych potraw. Stwarza on niepowtarzalny klimat wspólnego biesiadowania ze śpiewem i dobrym jedzeniem. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firmowych wyjazdów integracyjnych i wielopokoleniowych zjazdów rodzinnych. Zimą może być przytulnym przystankiem dla zmęczonych białym szaleństwem uczestników kuligu.

Kuchnia smaków

kuch

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Restauracji „Galicja”, otwartej dla wszystkich w godzinach od 7.00 do 23.00. Proponujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego (w godz.7.00-10.00), obiady i kolacje.

Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej. Podajemy pyszną kawę i desery, piwo oraz drinki. Nasze menu uzupełnia aromatyczna, włoska pizza.

Przytulne wnętrze, przystępne ceny i niepowtarzalny smak znakomitych potraw sprawia, że nasza restauracja znalazła uznanie swoich stałych klientów i gości hotelowych.

Nasze menu dostosowujemy do każdego rodzaju przyjęcia okolicznościowego. Każde zlecenie omawiamy szczegółowo z klientem, by dokładnie spełnić Państwa wymagania. W zależności od ilości osób, czasu pobytu i wielkości zamówienia istnieje możliwość przygotowania specjalnej oferty przystosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań cenowych.