HOTEL / RESTAURACJA
tel. 15 876 36 29

Ośrodek Jazdy Konnej

Do kompleksu Tanew należy również Ośrodek Jazdy Konnej. Miejsce zrodzone z pasji i miłości do zwierząt stanowi dodatkową atrakcję oraz formę alternatywnego wypoczynku.

Oferujemy możliwość przejażdżki, kuligu lub po prostu obcowania ze wspaniałymi i niezwykłymi zwierzętami, jakimi są konie. Znane coraz bardziej ze względu na swoje terapeutyczne oraz lecznicze właściwości pomogą Ci zrelaksować się oraz oderwać od codzienności. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania pokazu jeździeckiego.

Telefon: 794 700 454

Nauka jazdy konnej

Nauka jazdy konnej to kurs jeździectwa, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Prowadzimy jazdy na lonży, samodzielne, a także treningi ujeżdżeniowe i skokowe. Dla osób zaawansowanych przewidujemy możliwość wyjazdu w teren. Rozkład treningu oraz wykonywane ćwiczenia ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta.

Hipoterapia

Hipoterapia cieszy się coraz większą popularnością w leczeniu wielu schorzeń i pomaganiu osobom niepełnosprawnym. Stanowić może uzupełnienie dla tradycyjnych form rehabilitacji. Prowadzimy hipoterapię zarówno dla osób niepełnosprawnych fizycznie jak i psychicznie. Ale hipoterapia to również zajęcia ogólnorozwojowe dla osób pełnosprawnych. Jest to metoda pracy między innymi z trudną młodzieżą, osobami nieśmiałymi lub izolującymi się dziećmi.

Wycieczki
przedszkolne i szkolne

Ośrodek z powodzeniem organizuje wycieczki dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przyjmujemy grupy, dla których przygotowane są przejażdżki na kucykach i koniach lub w bryczce, oprowadzanie po terenie stadniny wraz z przewodnikiem, zapoznanie z pracą na terenie stadniny, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko. Organizator zapewnia miejsce na grilla, kiełbaskę, ziemniaka, słodką niespodziankę oraz herbatę, a także plac zabaw dla najmłodszych.

Przejażdżki dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

Przejażdżki proponujemy przede wszystkim dla osób, które nie miały wcześniej styczności z końskim grzbietem. Te krótkie, bo trwające zazwyczaj około 5-15 minut, formy jazdy konnej mogą stać się okazją do spróbowania się jako jeździec i ułatwić decyzję o podjęciu nauki. Szczególnie polecamy dla najmłodszych.

Kuligi, przejażdżki bryczką

Serdecznie zapraszamy na kuligi i przejażdżki bryczką oraz przejażdżki sankami za końmi organizowane przez nasz Ośrodek po urokliwych okolicach. W zależności od potrzeb dostosowujemy długość trasy oraz dodatkowe atrakcje takie jak grill czy pochodnie podczas przejażdżki.

Copyright © Tanew.pl 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl